| DJAL3X a întrebat:

Am si eu o problema. Stiu o melodie de a lu` Nane in care zice :,, nu mai asculta daca nu iti place muzica mea, fiind obisnuit doar cu versurile de manea........nu cant despre bani si masini ca nu am, nu pot sa mint", dar nu imi amintesc care e melodia si imi este lene sa caut acum prin toate melodiile. Cine imi zice primul` cum se numeste melodia are FUNDA!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| LegionarulRoman a răspuns:

Habar n-am.Nu canta despre bani si masini, canta despre p***e si bautura.