| MiyakoSaki a întrebat:

Am vazut ieri seara la tv pe Hit Music Channel o melodie,in rubrica "Power Ballads". Stiu doar ca refrenul era ceva cu " love" si in videoclip era o masina neagra prin desert,iar melodia era cantata de un barbat, atata tot straight face Are cineva vreo idee cum se numeste melodia?

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Nu stiu exact nici eu daca o sa aflu ceva o sa iti spun zic dar cred ca s-ar putea sa fie apollo 440 ain't talkin' bout dub e o piesa si videoclip clasic clasica din 1997