| Cristinna_8657 a întrebat:

am vazut reclama de la concertul lui bon jovi si am 2 intrebari :
1pe ce data este?
2 am auzit-o o melodie, cu versurile ceva de genul me is forever si nu mai stiu cums e numeste acea melodie?

3 răspunsuri:
| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Buna!
Bon Jovi va concerta pe 10 iulie, in Piata Constitutiei din Bucuresti, la ora 15:00.
Melodia pe care au auzit-o este "It's my life". Uite aici:http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE.
Sper ca te-am ajutat, si poate ne vedem la concert!

Numai bine!

| Alii a răspuns:

Pe 10 iulielove struck.si piesa e "Living on a prayer" \m/.[favorita mealove struck]