| alice.twilight a întrebat:

As avea nevoie de un program cu care sa decupez anumite secvente din niste melodii, si apoi sa la lipesc intre ele... Ce program imi sugerati?

4 răspunsuri:
| crissmay a răspuns:

Adica sa le remixezi, pai eu am folosit mix meister fusion, daca nu te descurci sa-l folosesti caut tutoriale.winking

| Sihastrul a răspuns:

Daca ai xp sndrec32, nu, il descarci...accepta doar format wav.Convertesti de la format mp3/wav si invers dupa taiere/inmbinare.
http://www.youtube.com/watch?v=e8_5o515Mdc

| Sebi96bv a răspuns:

Cel mai simplu program ar fi Nero. Are o functie numita Nero Wave Editor in care poti sa tai si sa unesti intre ele mai multe melodii.

| BillieArmstrong a răspuns:

Buna, eu folosesc Audacity, e foarte bun si usor
aaa si un sfat. cand descarci programul sa iei si lame enconder mp3
doar daca il ai le poti face mp3 dupa ce le editezi
Bafta!