| RappiNOnProductioN a întrebat:

As dori un expert in " Adobe Audition 3 " am negativ, am text si am fost admis la un concurs dar din pacate nu am posibilitatea sa trag intr-un studio si m-am hotarat sa folosesc acest program. Am vazut tutoriale pe youtube si nu explicau foarte bine... In concluzie nu am inteles nimic de acolo. Daca stie cineva cum se foloseste programul va rog sa lase id mai jos dau Funda, Vot, Etc. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| IFever a răspuns:

Hello there.Ai facut o alegere buna in legatura cu programul.In schimb vreau sa te intreb ceva? Ai un microfon? Nu de la casti. Microfon normal.Si da eu folosesc programul pentru a-mi inregistra chitara.
skimmy_skillet96@yahoo.com
add