| Antidott a întrebat:

As vrea sa fac un videoclip cu o melodie pe care o vreau eu, as vrea sa fac ceva de genu http://www.youtube.com/watch?v=_9hOZHbfbHg. Cu ce program as putea face? Am gasit pasaje de cateva sec care pot face vidioclipul dar nu am program ca sa le reduc sunetul si sa fac vidioclipul cu melodia mea pe care o aleg. Va rog vreau neaparat sa fac vidioclipul! Funda uriasa si un pupic cu drag din partea mea :*!

Răspuns Câştigător
| Abcd1234ef56 a răspuns:

Sunt o groaza de programe! Evident ca cele mai bune programe sunt si putin mai complicate. In continuare iti las lista celor mai bune programe de editat video- uri.
1. Sony Vegas Pro 10
2. Adobe Premier Pro
3. Virtual Dub
4. Windows Movie Maker

Cauta-le pe Google, sunt usor de gasit! Te ajutam eu sa creezi acel video, dar pana luni sunt foarte ocupat, sorry! Sper ca raspunsul meu ti-a fost folositor! O zi buna!