| elenaangela12 a întrebat:

as vrea sa stiu cat costa tote felurile de bilete la concertul lui lady gaga de pe 16 august. cel mai complet raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| AleAlbu a răspuns:

Biletele costa intre 130 si 495 de lei si se vor pune in vanzare de pe 27 aprilie online si in magazinele de specialitate.Ar trebui sa te grabesti pentru ca in Manchester s-au epuizat 60.000 de bilete in 50 de secunde! big grin

3 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Concertul nu se mai tine.ha ha ha

| patricia1999 a răspuns:

Buna!
Tot ce am gasit este asta :

http://1music.ro/2012/04/09/lady-gaga-vine-in-romania-pe-16-august/

" Pe internet au apărut şi detalii legate de eventualele preţuri ale biletelor, astfel sumele de acces la concert sunt cuprinse între 130 şi 495 de lei. "

O zi frumoasa! :)

| dulcemariafan a răspuns:

Biletele urmează să fie puse în vânzare şi vor avea preţuri cuprinse între 130 şi 495 de lei.