| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Iggy Azalea, Nicki Minaj și Cardi B? De care vă place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| BellaBee2005 a răspuns:

Toate sunt bune la rap. Dar sincer, Nicki Minaj are vocea foarte editată față de cum o are în melodii și cum o are live, în comparație cu Cardi sau Iggy.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna, trei zdrențe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place mult de Cardi B, chiar dacă vocea ei e putin asemănătoare cu cea a lui Nicki, dar imi place mai mult de Cardi de cand melodia "I like it" m-a cucerit.

| nastaseelenacristina a răspuns:

Sunt toate bune pe rap, nu le poti compara