| Voicu_Carla_1994 a întrebat:

Cum pot asculta muzica offline? Ce aplicatie trebuie sa imi instalez?

Răspuns Câştigător
| Maria9931 a răspuns:

Pai cu siguranta ai un music player pe telefon. Daca nu iti instalezi de pe magazin play, si melodiile pe care le vrei le poti descarca asa: intri pe Youtube, cauti versiunea audio a melodiei si la copiezi linkul (scrisul ala de sus: dai click dreapta pe ea si selectezi copiaza linkul sau copy) apoi intri aici http://www.youtube-mp3.org/ dai click dreapta si dai pe insereaza linkul sau paste, apoi dai pe convert video si dupa ce se incarca dai pe download...si gata!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin offline inteleg pe fundal.Instaleaza Muzica play sau orice aplicatie asemanatoare