| Swallow a întrebat:

BUna TPU! deci, daca toti copii cind sunt mici doresc sa devina vedete, actori, cintareti, in acel timp eu visam sa devin vaterinar in fine, acum mi s`a sculat la cap ca ma, vrau si eu sa devinc eva rolling on the floor e aiurea stiu, insa nu stiti, la 15 ani e prea tirziu sa incep sa merg la lectii de canto?!

1 răspuns:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Sa devii veterinar. Te tine stomacu? Chiar iti place sa faci ceva, sa "Repari" unele lucruri care imbunatatesc viata altora? De obiscei ti se urca la cap pentru ca tu din pacate nu ai ce, sa ti se scoale happy Stiu ca asta-i un vis dea vostru da din pacate n-aveti happy La 15 ani nu e tarziu sa te apuci de lectii de canto doar pentru aste sunt licee de arte.Aici la noi in SM este si scoala de arte pentru copii mai mici.Deci nu nu e prea tarziu doar ca trebuie sa te gandesti ce vrei pentru ca mai tarziu nu o sa poti iar abandona ideea si s-o iei de la inceput.