| adelamaria88 a întrebat:

Buna TPU ieri am urmarit un serial se numeste suflete pereche ep 390 si ese indian da la minutul 24 si ceva va fi un dans si este o melodie ffff frumoasa si nu stiu cum o pot gasi ma puteti ajuta va rog cautati filmul si veti intelege mai bine intrebarea

2 răspunsuri:
| deejaykrysty a răspuns:

Varianta mea este putin cam complicata, dar merita incercata: Copiezi link-ul de la youtube cu filmul respectiv, i-i dai paste aici: http://www.clipconverter.cc/ro/
apoi o descarci in MP3 si scotin din film melodia respectiva cu Movie Maker un program care-l gasesti in meniul de start. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos. Mult succes.

| adelamaria88 explică:

Da dar asa poate imi transforma tot filmul in mp3 si eu vreau doar melodia