| DanyPikachu a întrebat:

Buna Tpu...ieri mi-am cumparat un capodastru pentru chitara clasica,dar de vreo doua luni mi s-a crapat gatul chitarii si acum mi'e frica ca se poate rupe in orice moment(vreau sa va spun ca,capodastrul merge perfect pe chitara si nu am probleme cand cant) si tata a decis sa imi cumpere o chitara acustica peste o luna,de ziua mea, dar daca pana atunci gatul se va rupe, ce voi face cu capodastrul.Il pot folosi si la chitara acustica?

Răspuns Câştigător
| CapraSnitzi a răspuns:

Bineinteles. capodastrul il poti folosi pentru orice chitara