| Batya a întrebat:

îmi puteți da o lista cu melodii in franceza după 2000 apărute, dar sa nu fie interpretate de artiști illuminati? Va rog mult! urgent

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Mie imi place foarte mult Indila. Are cateva melodii superbe, in limba franceza, aparute in anul 2014. Preferata mea, dintre piesele ei, este "Derniere Danse", insa toate, absolut toate piesele ei sunt frumoase, emotionante, relaxante! Auditie placuta si o seara faina iti urez!

| Paulvasile10 a răspuns:

Indila-derniere danse
indila-love story
indila-sos
khaled-c'est la vie
kendji girac-andalouse

| Batya explică:

Mulțumesc...dar si ăștia sunt cam masonici
cineva care nu prea e cunoscut, ca pana la urma aia nu au cum sa fie.