| Cezar17 a întrebat:

pe youtube.com am vazut ca era ceva ca justin bieber nu traieste era cineve de 51 de ani asa si uni spun ca ieri a cantat la o nunta deci... exista sau nu?

9 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Oo cu singuranta, rolling on the floor

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pare-se ca exista, doar ca are 51 de ani si a folosit o masca de copil!

| crisS a răspuns:

Nuu treaba cu videoclipul de pe youtube e un fals cu siguranta ( am vaz si eu ) Uite ce am gasit
http://www.myidol.ro/justin-bieber-sexy-pe-plaja.html
sincer vi se pare ca in poza ii unu de 51 de ani? Pai ar trebui sa se vada la piele lasta di la riduri de numa numa.( cu siguranta ca exista si alte poze cu in care sa ii se vada corpul. Avcuma luati-l pe bunicu si faceti o comparatie!

| FreakyFred a răspuns:

E o isterie generala cu chestia asta! DA, exista! n-are 51 ani, nu e pedofil! uitati-va pe youtube si o sa vedeti ca stirea e transmisa de "onion news network". nu exista asa ceva. interesati-va de filmul "the onion" si veti realiza ca e fake totul! e o farsa, oricat de mult mi-ar fi placut sa fie adevarata!
o seara buna!

| Sinedd a răspuns:

laughing))))
Nu mai potlaughing...
Eu zic ca e ala de 51 de ani si justin bierber nu exista, ma crezi?laughing)

| Cezar17 explică:

Si eu crd ca nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa astiaaaaaaaaaaaaaaaaaa suuuuuuuuuuuuuuuuuuunt niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisteeeeeeeeeeeeeeeeeeee idiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooootiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cu i mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma wai, o poza aproape gol. ti se pare ca are o maska? dc are 51 de ani atunci dc nu are pielea zbarcita? si asa de perfecta?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na wai! o poze cu el aproape gollaughinglaughing ti se pare ca are o maskalaughingrolling on the floor? atunci dc are 51 de ani cum de nu are pielea zbarcita?