| LoveYou4Everrr a întrebat:

stiti un club sau ceva asemanator unde se fac cursuri de chitara? voi ati facut? cum a fost? cat costa? si puteti sa imi trimiteti si o harta sau ceva cu adresa? FUNDA + VOT! mersi

2 răspunsuri:
| Skizzy1Jay a răspuns:

Pai...sunt si profesori de muzica care predau lectii la instrumente.asta trebuie sa cauti la tine in oras
Daca vrei sa inveti cand ai timp s.a.m.d sa nu ai o ora stabilita cu profu poti invata de pe Internet (nu este deloc greutongue)
Pretul variaza de fiecarewinking de exemplu poate fi de la 40 lei pana la 100

| LoveYou4Everrr explică:

Am vazut pe net si nu e cine stie ce...crying