| FoReVeRKpop a întrebat:

Buna TPU.Sunt fana Kpop si vreau sa intalnesc si alte persoane care sa le placa Kpop-ul. Daca vreti sa vorbim trimiteti-mi id-ul printr-un mesaj.

Răspuns Câştigător
| oxannabelle a răspuns:

Buna; x
Deci cum se zice laughing IUBESC COREEA si TOT CE APARTINE DE EA >> KPOP.etc
Eu sunt indragostita de kpop day dreaming
Ascult toata ziua \; d/
Vad ca esti fana kpop smug ehh`oh go on seameni cu mine; x
Presupun ca`ti plac si serialele coreene laughing; x
Ar fi si normal sa-ti placa ^^
Bft cu kpop`ul! ^_^

8 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Stati calmi ca sunt destui fani Kpop [Keypop] in Romania nu chiar destui dar sunt cativa mai multi sa zic si poate reusim sa vedem un concert si aici B2st va tine concert in Europa anul asta de abia astept happy

| analoveskorea a răspuns:

Si eu ador tot ce tine de Coreea de sud:X dar mai ales ca-dramele,au devenit o obsesie pentru mine si kpop-ul, de cand l-am descoperit numai asta ascult, ma bucur foarte tare sa descopar din ce in ce mai multi fani pe TPU

| denidenisa98 a răspuns:

OMG, deci pot sa spun ca sunt obsedata de korea de la muzica pana la fashion, in special de muzica♥♥

| VampireღOnyx a răspuns:

Hi ^^ ottoshimnika? ^.^
Ma bucur ca esti fana kpop, si eu sunt de asemenea!
Bye, kamsahamnida >

| ellaella13 a răspuns:

Si eu sunt fana kpop...idem yeoja

| xHeechul a răspuns:

Wow cati fani kpop

| AlmightyMinn a răspuns:

Hello!

Ma bucur sa vad si alti fani kpop pe TPU.

| buteanlavi a răspuns:

Buna, si eu sunt faca kpop. foarte inraita pot sa spun. Ma bucur sa te cunosc si vreau sa iti spun ca daca iti place trupa SHINee, poti sa intri pe un forum super amuzant, pun pariu ca o sa iti placa. Cei care vor sa se inscrie pe acest forum bagati-mi id-ul in lista voastra si o sa va spun link-ul forumului si ceea ce va mai intereseaza. id-ul meu este: laviniadeniss
Ma bucur sa te cunosc inca o data.