| Marii_Rădoi_1999 a întrebat:

Bună, TPU happy! Sunt nouă pe aici şi aş vrea săs vă întreb ceva, mai "banal" rolling on the floor. Îmi puteţi sugera nişte muzică nouă? Nu ştiu de ce, dar rămân în urmă cu muzica, rău de tot şi aş vrea să îmi sugeraţi nişte melodii pe care să le ascult. laughing De preferat pop, balade şi latino. happy Mulţumesc anticipat. happy

2 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Ca sa nu mai ramai in urma, poti sa asculti muzica de pe canale TV cum ar fi KissFM sau uTV sau ZuTV si pe YouTube, dai la sectiunea "populare", la muzica si vei gasi acolo ultimele piese, romanesti sau internationale. Daca dai "like" la cateva dintre ele, YouTube-ul iti va sugera cand intri pe site, niste piese noi, genul fiind asemanator sau chiar acelasi cu cel de la piesa apreciata.

Succes! happy