| mdia13 a întrebat:

Trebuie sa aflu numele unei melodii care are ceva influente sarbesti, dar versurile sunt in romana si este mai lenta. Tot se repeta, adica canta o strofa si o repeta... A si imi amintesc ceva dintr-un vers ("...crap la nevasta capul" sau ceva de genul). Stiu ca nu e mai nimic concret, dar sper ca isi va da seama cineva care e melodia happy.

Multumesc si funda!

1 răspuns:
| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

Hey,s-ar putea sa o sti,ma mai gandesc si te anunt, dar daca vrei mel sarbesti, anunta-ma! stiu multe fff frum.