| SelenaGomezFan1 a întrebat:

De cateva saptamani sunt indragostita de un baiat pe nume Codrin. Dar de fiecare data cand imi fac curaj sa vorbesc cu el, ma blochez si nu pot sa fac nimic. Am incercat sa vorbesc cu el la telefon pentru ca suntem prieteni destul de buni dar atunci cand vorbesc cu el ii spun doar atat Codrin, eu te i... i. Si apoi inchid telefonul. Ce pot sa fac ca sa nu ma mai port asa si sa-i spun ca il iubesc mult?

Răspuns Câştigător
| Krinella a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat trebuie sa ai incredere in tine.si sa ii kistigi dragostea lui. pe urma va fi prea tirziu si iti va parea rau. crede-ma zii asa in fata ce simti.nu'ti fie rusine. fundita?

1 răspuns:
| Alecsiia a răspuns:

Fa-ti curaaj si zii in fata! v.v [ as vrea si eu sa pot face asa ceva ] smug