| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Va place melodia Alors On Danse de Stromae? De ce?

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

E frumoasaa.De ce? pf pentru ca videoclipul nu e foarte complicat, e foarte simpluhappy fara exagerari si alte chestii

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O melodie draguta dar nu extraordinara.

| T2S a răspuns:

Da, foarte mult. Nu stiu de ce... pur si simplu.big grin

| ForbiddenLove a răspuns:

Pentru ca e faina laughing...glumesc.imi place la nebunie negativu si suna misto versurile cantate pe franceza

| Mara a răspuns:

Are un accest interesant, parca de profesor de francezalaughing si e interesanta, eu am auzit-o prima oara in italia, pe un post de-al lor.Cand am venit acasa, toti prietenii mi-au cerut-o. E speciala pentru ca nu stiu de ce imi placelaughing

| marywsbossxxx a răspuns:

Pentru ca are rithm si e lenta putin! si imi place de francezu ala, desi cam il ia somu, alors on danse...

| Drauzy a răspuns:

Are ritmul ala super misto, accentul sau de francez (cu toate ca e belgian) face melodia si mai frumoasa

| greenapple a răspuns:

Da! Pentru ca este cantata in alta limba. Cea ce o face deosebita!

| Alice_5845 a răspuns:

Da este melodia mea preferata din toplaughing...nu stiu de ce imi place pur si simpluthinking