| nikolee a întrebat:

Buna vreau sa stiu daca exista cartea lui michael jackosn moonwalk in limba romana...va aparea?

6 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Cartea a aparut la diverta dar este in limba engleza

| cristina21 a răspuns:

U nu este dar se poate traduce... cu un program pentru calculator asta daca o descarci dupa net...big grin

| Slash a răspuns:

Da, a aparut si in limba romana, dar nu mai bine o citesti in engleza, asa cum a scris-o MJ, cu propriile lui cuvinte? Pentru ca traducerea nu e chiar exacta, probabil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut, eu am cumparat-o pentru mine prin 1992, in perioada cand a fost concertul lui M. J. in Romania, cartea este in limba romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ai coperta http://images.google.com/......tp?/imgres
CARTE EDITATA 1992 "MOONWALK-MICHAEL JACKSON"---CARTEA ESTE DEDICATA LUI "FRED ASTAIRE" CONTINE 340 PAGINI---PRINTRE CARE SI POZE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut! informeaza-te