| Maria_Roxana_1997_k9Dl a întrebat:

Buna vreau saa lansez in muzica si nu imi bine in minte nici un nume de scena. Numele meu real e Roxana si cant muzica pop dance. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Tu nu ai idee de un banal nume si totusi vrei sa ajungi sa compui muzica? Mult succes, iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxy mi se pare cel mai potrivit.

| CartofiorDulce a răspuns:

Http://www.secretelefemeilor.com/semnificatia-numelor-care-incep-cu-r/
https://roxanaelenaf.wordpress.com/......a-numelui/
Incearca sa gasesti un nume care sa simti ca te reprezinta. Trebuie sa fie ales de tine, nimeni nu te cunoaste mai bine decat te cunosti tu insati.