| Elyxx a întrebat:

Buna!happy Vreau si eu niste melodii frumoase...sa nu fie nici prea lente dar nici foarte energice.In limba romana, spaniola. dar nu in englezahappy cele mai frum mel primesc fundita:X!

2 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Andra feat. Adi Cristescu - Colt De Suflet
Alexandra Ungureanu & Crush - Cu Tine In Rai
Dj Project - Hotel
Andra - Ramai Cu Mine

P. S.: Stiu ca sunt putine si cam vechi, asta pentru ca nu ascult aproape deloc muzica in romana/romaneasca. Dar astea mi se par dragute.

| byank1000 a răspuns:

Stromae - Alors on danse

Alexandra Ungureanu & Crush - Pentru tine

Moni-K - In lumea mea

Cypress Hill - Armada Latina

Fugees - Killing Me Softly (P. S stiu ca e in engleza, dar ascult-o. e superba:X)

Paula Seling - Mai am un singur dor

Camuflaj & Anda - Doar o piesa

Madalina/ Body & Soul - In ochii tai

Kate Ryan - Voyage Voyage

Amedeo - Iedera

Sper sa-ti placa, astea sunt preferatele mele :* O zi buna!