| Luuuv a întrebat:

:-x La serialul difuzat pe Disney Channel numit : " Shake It Up " sunt niste melodii. Pe cea de la inceput care o canta Selena Gomze o stiu. Dar mai sunt cateva in timpul serialului. Vreau si eu melodiile alea. Daca le stiti, va dau funda :*

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Http://allyourdisneygossip.wordpress.com/......ack-songs/
Uite le ai aici. :)

2 răspunsuri:
| Alexa_4667 a răspuns:

Exista o solutie usoara: acceseaza pagina Youtube si scrie la search soundtrack shake it up. O sa gasesti destule melodii

| miky99 a răspuns:

Pai incearca sa scrii pe Youtube Shake It Up si sa vezi ca iti dau multe variante si ai sa vezi ca toate melodiile pe care le cauti in legatura cu Shake It Up le vei gasihappy