| master_3159 a întrebat:

E posibil ca prin aceasta intrebare sa fiu batjocorit de multi si chestii de genul acesta! Dar problema este ca am nevoie pentru o prietena!

Care stie nume/titluri de albume de manele din 2010? Sa fie ceva mai renumit adica nu unu care abia a iesit la vanzare, vreau ceva cantareti mai buni, din ce nume mi-a dat ea Nek, Claudia, De Marco, Nicolae Guta, Nicoleta Guta, Florin Salam, Adrian copilul minune si etc din astia!

Deci va rog nu ma "apostati " cu raspunsuri mai jignitoare in legatura cu manelele!

Care stie va rog enumerati mai multe, adica cam tot ce a aparut bun pe piata in 2010!

Si sa nu ziceti ca sunt rau, pentru cel care da cele mai multe titluri de albume "Funda"!

Un an nou fericit va doresc!

Răspuns Câştigător
| MultiCristian a răspuns:

Te inteleg rolling on the floor eu sunt Dj deci am multe melodii si sigur si manele deci am compilatii super noi de exemplu iarna manelelor 2011 si altele ia id meu de mess bossmy68 si ti le trimit prin messenger big grin fundabig grin

1 răspuns:
| selena10gomez a răspuns:

Pai eu stiu:
-Nek-Cate una cate doua
-Nek-Ploua pest noi
-Nek si Denisa-Cum traiesc eu fara tine
-nek si babi minune-Am o masina de fite
-Nek si Cristi Dules-Seara asta eu dau chef
-Nek si Florin Salam- Imi fac Nebuniiile
-Mr Juve si Nek-Toata saptamana
-Adrian Copilul Minune si Denisa+Cu tine viata mea
Nicolae Guta-Du-te
-Nicolae Guta-Bem si Bem

Atat sper ca te-am ajutat!
Fundita?