| lol_6511 a întrebat:

Buna ziua la toti, azi tocmai mi-am luat un mp3 player din ala simplu fara ecran, doar cu 3 butoane si mic, si cand l-am cumparat mi-au dat un cablu de date usb si castile. Intrebarea mea e, dupa ce bateria e epuizata cum il incarc?

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Acest Mp 3 se încarcă de la calculator, prin același cablu de date de unde bagi și muzica în el, ce marcă este mp 3 playerul, este well cumva?

| Lawrence a răspuns:

Eu am Quadro si nici mie nu mi-a dat incarcator la el si am observat ca se incarca conectand MP3-ul la PC(prin USB), iti arata sus la baterie daca se incarcawinking... sper ca te-am ajutat happy

| craniul a răspuns:

Sall poti sa cumperi separat te duci la un germanos ceva sau il incarci prin cablu ala usb la calculator te uiti la el dp 2 sec si vezi caci creste bateriawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca ai baterii in spate. Daca da, sti ce-i de facut.
In general, cele mai performanate se incarca in calculator prin cablu de datehee hee.

| cetone a răspuns:

Cablul usb, este folosit si pentru a incarca.eu de exemplu, imi conectez mp4-ul inainte de ma culca si il las toata noaptea, cu pc-ul stins.de cand mi l-am cumparat fac asa si nu am nici o problema.