| madelf a întrebat:

Bunaaa!
Am si eu o rugaminte...imi puteti estima un pret minim pentru o orga de buna calitate?
Am un buget mai redus...

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

O orga de o calitate buna poti sa o cumperi pe ''ocazii.ro ''.

| Underground_8492 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei să o foloseşti

| Diana498 a răspuns:

nu este adevarat; cam 600-700 lei...

| ktalin2k a răspuns:

Pai depinde de orga(ma refer la marca{yamaha, korg poate si technics de care am eu

| TheCookie a răspuns:

Pai daca e mai noua si de calitate cam 4 milioane jum, 5 milioane
succes la vanzare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza am un Casio Ctk-731 cu discheta, display luminat, peste 200 de tonuri si peste 100 de ritmuri, are memorie interna pentru 10 ritmuri si 32 de tonuri in afara de celelalte etc.Orga arata ca noua. Pret 800 ron cu tot cu husa.
Daca te intereseaza 0746691060 sau id adelin_stelistul