| ralucsi a întrebat:

Bunaaa. Vreau sa ma ajutati si pe mine cu cevaa, va rog :-s Am nevoie de fundalul, de la melodia Pariu cu viata - "Am invatat sa lupt". Adica, piesa dar doar instrumental. Va rog spuneti-mi un program cum pot sa fac acest lucru, sau sa mi-o faceti voi si apoi sa o puneti pe un site si sa mi-o dati. Am foarte mare nevoie de ea la un concurs, si cat mai repede posibil. Va roog mult :3 Dau fundita.

Linku melodiei : http://www.youtube.com/watch?v=2JlSbo5FenM

2 răspunsuri:
| KimmyK a răspuns:

Sallut.hee hee Si eu am nevoie de melodia asta, imi place foarte mult si trebuie sa o cant si eu la canto, karaoke si nu gasesc nicaieri sad Si eu am nevoie de ea pana luni sad Va rog lasati un site cu negative si melodia am invatat sa lupthee hee Ajutati 2 pers big grin Ahhh si daca ma mai puteti ajuta cu ceva va rog sa imi trimieti si melodia You lost me de la Christina Aguilera nu o gasesc nicaieri crying si mi.o trebuie repede.hee hee