| mysmile a întrebat:

Cand raul se aprinde, Si ura ne cuprinde Iubirea se vinde Nu vezi ca totu-i pe dos? sunt versurile din camuflaj-Romania, stie cineva daca pot gasi doar partea asta din melodie? sau imi poate extrage cineva care se pricepe doar partea asta din melodie?:-s va rog dau funda cine ma ajuta

1 răspuns:
| livio70 a răspuns:

Ti-o pot extrage eu. Spune-mi ce melodie timpul de rulare: de la momentul startului pana la terminare si te rezolv.Astept cererea inbox.