| RaresLow a întrebat:

Cand vreau sa deschid un fisier. rar, folosesc winrarul si imi da urmatoare eroare:"The archive is either in unknow format damaged

3 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Incerca cu 7 zip este eficient. Sau daca vrei neaparat cu winrar incerca alte versiuni mai noi. Sau incearca sa il descarci si sa il instalezi inca o data poate ca e expirat. Iti urez succes.

| RaresLow explică:

Ms! dar cred ca este eroare de la fisierele alea! oricum ai fundita ca mai facut cu un arhivator in +! happy

| RaresLow explică:

Ms