| ilovemusic5353 a întrebat:

Care crede ca justin bieber e o femeie si dc? pentru ca eu cred ca nu e dar vreau sa stiu parerile voastre...

6 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Geastin Beaver nu e femeie, dar lumea face caterinca de el pentru ca are voce si faţa de fetita. Este evident dăăăă.

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu e femeiestraight faceE baiat si acest lucru se vede clar zic eu.

| Myuu a răspuns:

E femeie dupa fata si voce.

| lorelai cristinush a răspuns:

laughing de unde ai mai scos ca justin ar fi fata? nu e adevarat... dar, trebuie sa recunosc ca nu ma impresioneaza prea tare nici stilul si nici vocea lui. Imi place doar o singura melodie "Baby" iar celelalte sunt niste prostii, dupa parerea mea. Acestui Justin Bieber i se acorda atat de multa atentie tocmai pentru ca e doar un pusti care s-a lansat destul de devreme, dar eu personal nu cred ca va reszista pentru mult timp in topurile internationale. Iar fanele sunt disperate (cel mai potrivit cuvant). De ce? Pentru ca e celebru. Trebuie sa recunosc ca e un baiat dragut, dar din astia gasesti la orice colt de strada. Parerea mea e ca acest Justin a devenit mult prea bagat in seama, asa, din nimic. Tot de aici se spune despre el ca ar fi fata, ca ar fi raspatat si asa mai departe. Iar zilnic TPU e plin cu intrebari despre el. Eu nu am nimic cu el, mi se pare ok, are cat de cat voce (dar nu stiu daca si-o va mentine, sa daca nu e cumva prelucrata), dar oricum nu ma impresioneaza prea tare. Asa ca lasati-l si pe el sa respire, ca probabil nici el nu stie ce a realizat atat de marat incat are milioane de fani in intreaga lume...cam mult noroc pentru el. Asa ca te asigur ca nu e nici fata, nici nimic, e un copil oarecare, normal ca toti de varsta lui, cu un pic de voce, frumusel si cu o tona de noroc. Bye, bye. O zi buna.

| Winniee a răspuns:

Ori ai incurcat personaje ori nu stiu ce s-a intamplat.Lady gaga se crede ca este barbat.
DEspre JUstin nu s-a auzit nimic pana acum.Gurile rele inventeaza cate ceva. Dar aceasta barfa e absurda si iti spun ca Justin este baiat!
ASta cred si sunt convinsa [ nu e doar o parere si un lucru clar]

| Dede_6455 a răspuns:

Cum sa fie femeie?:de baiatwinking