| TeoPT a răspuns:

Pe Amaranth am avut-o o perioadă, nu prea mi-a plăcut cum îmi suna telefonul laughing Dintre astea de aici, ori The Final Countdown, ori alta - Breaking Benjamin - The Diary of Jane

Baftă

| FucktheSystem a răspuns:

Mie mult timp mi-a sunat cu Sweet Child O mine, deci cred că-i cea mai portivită sau cel ouțin mie-mi place cel mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| BubuDx a răspuns:

Primaa puppy dog eyes

| Xlove64 a răspuns:

Mel 3

| xNirvana a răspuns:

3.

| Metalll a răspuns:

Paradise city... dar eu am la telefo MetallicA Master of puppets tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, ca ton de apel nu e nici o melodie epicabig grin.Iti pui ca ton de apel ce melodie iti place tie cel mai mult.E telefonul tau.Si eu am ca ton de apel Deadmau5-Ghosts'n'Stuff laughing