| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai dragut baiat de la One Direction?
Eu sunt cu Harry Style. love struck

Răspuns Câştigător
| WhoCares a răspuns:

Harry Style?happy

| GabiiHaș a răspuns (pentru WhoCares):

Da vrioam sa scriu la alta intrebare ca zack din o viata minunata pe punte e dragut siiii mi s-a cam dus mouse-ul si mis-au amestecat.

40 răspunsuri:
| Enna18 a răspuns:

Zayn love struck

| LittleMønster a răspuns:

Ăăă...niciunul.Toţi arată ca nişte papuşei din plastic, aşa că nu prea găsesc diferenţe între Ken şi ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu contează dacă un muzician e frumos, fată superficială şi ignorantă. Contează ce scoate pe gură. În acest caz, One Direction sunt penibili.
Nu mai posta întrebări despre ei. Scazi coeficientul de inteligenţă pentru întregul site.

| GabiiHaș a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga,aici,pun orice intrebare vreau eu, stupida, inteligenta, gresita. daca era sa gresesc asa de tare, crapau apele.acuma fiecare cu parerea lui, eu nu cred ca-s penibili, as discuta despre asta 1 ora intreaga,dar trec la alt subiect.
si s-asa nu incerca sa te cobori la nivelul meu, adica, uita-te la profilul meu, iar apoi la al tau frate, atuncea sa te vad.
asa ca nu te mai c*ca atata pe tine si tine-ti pliscu'.

| anonim_4396 explică (pentru GabiiHaș):

Nu mulţumesc. Nu-mi place username-ul tău de piţipoancă. De parcă ai şti tu ce-i aia muzică adevărată. Îl prefer pe Augus Young. By the way, mă plictiseşti cu " tine-ţi pliscul". Nu poţi mai mult?

| GabiiHaș a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca chiar vrei sa-ti bati joc de oameni, du-te la mata si spune-i ca-i pitipoanca, dar pe site-ul asta, tu n-ai dreptul sa ma faci pe mine in toate felurile.
daca nu mi s-ar suspenda contul, te-as face in toate felurile posibile si imposibile.asa ca hai, fugi la mata si spune-i ce ti-am zis sa faci.

| anonim_4396 explică (pentru GabiiHaș):

Pe mine mă doare în cot de contul TPU. Pot oricând să-mi fac altul. Tocmai de aceea pot să te fac cum vreau. Apropo, aş folosi ghilotina pentru One Direction. smug

| GabiiHaș a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce intere ca-ti faci tu altul?
apropo, m-am uitat peste playlist-ul tau si e, ORIBIL! cum poti asculta tampeniile alea?

| anonim_4396 explică (pentru GabiiHaș):

Eşti patetică. "Tâmpeniile ălea" au nevoie de o minte mai complexă pentru a fi înţelese. Cum ţie îţi lispesc câteva miliarde de neuroni, era de aşteptat să ţi se pară oribile. Tot mă plictiseşti...

| GabiiHaș a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te la o terasa.bea un suc cu muulta gheata si-ti trece.
poate-ti vine mintea la cap.

| anonim_4396 explică (pentru GabiiHaș):

Prefer să citesc o carte. Du-te tu la terasă şi ascultă-ţi muzica puerilă. Eşti aşa de plictisitoare...

| GabiiHaș a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai asculta o melodie, sa nu te mai plictisesti asa de rau...

| Wøodenpints a răspuns (pentru GabiiHaș):

Onedirrection sunt nişte homalăi penibili si afoni.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Wøodenpints):

Touché... big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru GabiiHaș):

Mă amuzi.

| AdyAdeluş a răspuns:

Harry Style-Da dragut

| CeaCuMasca a răspuns:

Esti penibila mai bine taci din gura.

| TempleOfTheDog a răspuns:

Chiar crezi ca vreun tampit din aceasta trupa merita sa traiasca... Daca e adevarat din partea mea ai putea sa-ti curmi viata. laughing

| GabiiHaș a răspuns (pentru TempleOfTheDog):

Frate ce-ai cu omu?

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru GabiiHaș):

Nimic personal...Doar spun adevarul despre acei cocalari. laughing

| GabiiHaș a răspuns (pentru TempleOfTheDog):

Daca crezi ca-s cocalari...

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru GabiiHaș):

Ce? Hai spune-o... Daca ai tupeu! happy

| GabiiHaș a răspuns (pentru TempleOfTheDog):

Ce sa zic?

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru GabiiHaș):

Esti o totala pierdere de timp. big grin

| GabiiHaș a răspuns (pentru TempleOfTheDog):

Stii ca-mi bat joc de unii care chiar au nevoie de asta, nu?

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru GabiiHaș):

Eu impreuna cu toti oameni normali(care urasc One Directions) nu avem nevoie
dar tu ai... laughing

| GabiiHaș a răspuns (pentru TempleOfTheDog):

Nici nu-i stii numele si te mai si bagi in seama...
si daca crezi ca eu am nevoie, comara profilul meu cu al tau.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru GabiiHaș):

Mi-am pierdut deja prea mult timp cu tine. laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

| GabiiHaș a răspuns (pentru TempleOfTheDog):

Si a cui e vina daca ma bagi in seama? du-te draga la alta intrebare daca asta nu-ti convine.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru GabiiHaș):

Oau...Mai stupida de atat puteai oare a fi? happy

| anonim_4396 explică (pentru GabiiHaș):

N-am putut sa ma abtin sa nu comentez cand am vazut ca ai zis ca playlistul lui @HighwayToHelll e oribil. Imi pare rau dar nu stii ce e muzica adevarata.

| LoveOneDirecion a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa parerea mea One Drection sunt cei mai TARI si frate nu mai comentati atata daca nu va place!

| Lexxy a răspuns:

Da, si eu sunt de aceeasi parere! Hazza! ♥

| anemona3000 a răspuns:

Eu zic ca Louis Tomlinson este cel mai bun. arata super bine si are o voce atat de dulce.(just my opinion)

| ZeKaCSS a răspuns:

Ma, parerea mea, este ca e un om si el ca orisicare, nu trebuie sa ne diferentiem. Este ok, si ii doresc succes in cariera, alaturi de trupa, pacat ca Zyan Malik, a plecat. Dar asta este, fiecare poate odata in viata isi doreste sa evolueze singur?! Oare asa sa fie? happy

| leonis a răspuns:

Eu zic ca Liam Payne

| LOVEHARRy a răspuns:

Mie imi place de Harry Style e supeerrr

| Atat_JoJo_1995 a răspuns:

Styles*
Tu'tii tamadau tau :3