| albastrica009 a întrebat:

Care credeti ca sunt cei mai buni rapperi bug mafia sau parazitii?

Răspuns Câştigător
| Vans a răspuns:

Paraziţii.
Dacă e s-o iau mai în serios, au cam dat-o aiurea şi Paraziţii cu ultimele piese, dar cu nou album o să-şi revină, sunt sigură.În rest n-am ce comenta despre ei.
Mafia nu mi-au plăcut niciodată. Ultimu album e aiurea, Grasu s-a comercializat şi nici marele Uzzi ridicat în slăvi de toţi nu mi se pare tare inteligent.Au câteva melodii bune pe care le mai ascult.

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sincer mie imi place de Guess Who pentru mesajul pieselor.

| LegionarulRoman a răspuns:

Cedry2k.

| Romanu94 a răspuns:

Sincer amdoua formatiile mi se par demne de podium... Nu prea poti declara o castigatoare big grin