| iamarockstar a întrebat:

Care din uramatoarele melodii va plac mai mult?
skillet-comatose
skillet-rebirthing
seether-broken
Mie imi plac foarte mult melodiile si vreau sa vad daca si voua.VA PWP!

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Imi placeau inainte. Acum mi se par cam plictisitoare, mai ales Comatose.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Comatose imi place cel mai mult din cele pe care leai enumerat tu dar si mai mult imi place de la skillet Awake and Alive. o iubesc pur si simplu.

| AudImagini a răspuns:

Cel mai mult îmi place Seether - Broken. E pur şi simplu genial

| ProCoSmYn a răspuns:

Este o mel al lui skillet suuuuuuuuuuuuuper tare : skillet-hero si imi plac toate acele mel

| CatalinPorumb a răspuns:

Nu le-am auzit niciodata dar imi plac

| iamarockstar explică:

Si mie imi place hero