| Duucu a răspuns:

Prima.Îmi place Hand Zimmer.
Dacă tot le cunoști... știam o melodie de Hans cu un videoclip în care arată diferite plante/animale, cum ele cresc, și la un moment dat spune ce de Alah.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Imi plac toate, dar preferata mea e http://www.youtube.com/watch?v=22ut_pzoWgY

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu mă pot hotărî între prima, a 3-a şi ultima.

| FadetoBlack a răspuns:

Prima e genială. Şi filmul.
A 3 îmi place încă.
A 4 e drăguţă
iar a 5 a e genială. O ascultam de obicei seara când dormeam big grin

| Wøodenpints a răspuns:

Niciuna. Mult prea lente şi plictisitoare.
Da, în filme merg. Dacă sunetul este asociat şi cu un video interesant atunci e ok. Dar nu aş putea asculta aşa ceva, doar melodia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima.

Răspuns utilizator avertizat
| IAndra a răspuns:

Ultima e prea misto
sper ca am fost de ajutor