| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Care e mai super : Guess Who sau Puya? De ce?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E o insulta sa il pui pe guess who si puya in aceeasi propozitie...

| Dean1996 a răspuns:

Guess Who de o mie de ori, Puya e un ratat comercialhappy

| Dean1996 a răspuns:

Care da stupizi cu nemiluita?straight face

| xXGaBiXx a răspuns:

Parazitii ramai tu cu ei acasa si cantati in baie. Guess Who toata ziua. Puya habar nu are sa cante.

| XXXMony a răspuns:

Guess who logic puya o ajuns chiar de ****

| MeoKidu a răspuns:

Hi!
Guess Who... Puya e mort, nu se mia aude nimic de el. Face 100 de remixuri după o melodie de...
Bye!

| anonimul a răspuns:

Normal ca guess who deoarece abordeaza subiecte de melodii mult mai misto, pentru ca nu inventeaza cuvinte ca sa rimeze versurile si pentru ca vocea lui e mai misto

| seena8616 a răspuns:

Guess who pentru ca mesajele din melodii sunt mult mai super decat cele ale lui puya.

| BBdragutza a răspuns:

Eu zic ca este mai super Guess Who fiindca are o personalitate mai diferita de a lui Puya, fiindca el canta mai rimat mai usor de inteles si cu mai putine prostii! Bye, bye!

| Thrimbor a răspuns:

Dintre guess who si puya..." ce zici de ...PAraziti.50 cent.BUG mafia happy