| MANDY_2679 a întrebat:

Care e parerea voastra despre manelisti si manele laughing?

8 răspunsuri:
| S?ren?a a răspuns:

Ca imi plac devil))

Elianna
| Elianna a răspuns:

Proasta!

| cretzufinish a răspuns:

Nu-mi plac, nu ascult acasa, dar la nunti si petreceri e inveitabil. Totusi nu fug sau imi pun degetele in urechi. Nu comentez pentru ca fiecare are dreptul sa asculte ce vrea. Gusturile nu se discuta, doar se barfesc big grin Am prieteni care asculta si manele, asta nu inseamna ca trebuie sa-i indepartez pe acest criteriu.

| Minks a răspuns:

Ce conteaza ce muzica asculta? Sunt oameni, sunt in secolul 21, asculta ce vor, cand vor, unde vor. Asta e o intrebare tampita. Un fel de " am niste prieteni manelisti, trebuie sa mai ies cu ei?"

| Vizitiul a răspuns:

Nu-mi fac parerea dupa genurile de muzica pe care le asculta o persoana, ci dupa felul sau de a fi. Poti asculta si simfonie, daca esti un porc in realitate, degeaba. Cum tie iti place house sau stiu eu ce, asa le place unora manelele.

Shin
| Shin a răspuns:

Sunt super tari! Sa moara gigicu!
Shin :p

| EveTorres a răspuns:

Urasc muzica aceea!

| biancabostina a răspuns:

Una foarte proasta tongue