| AlLeYoana a întrebat:

Care este cantaretul/a voastra preferata si de ce?
Dar melodia preferata? big grin big grin

Răspuns Câştigător
| greenmoon a răspuns:

Chiar nu am o cântăreaţă preferată, toate femeile mă dezamăgesc.
Ca şi cântăreţ preferat, aş opta pentru James Blunt sau Adam Levine. Vocile lor mi se par superbe, iar stilul rămâne acelaşi şi totodată se schimbă. Sunt cam nemulţumită de Levine după colaborarea cu Christina Aguilera, dar când îi aud melodia ''She will be loved'', uit de greşeală.
Blunt, un adevărat posesiv şi fantezist! Melodia mea preferată de la el este ''Goodbye my lover'', în care pare plin de pasiune (nu un tip cu cine ştie ce potenţial în materie muzică şi nu doar într-o singură melodie). Dar îmi place, mce să mai!

3 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Avril Lavigne, RBD, Enya, Inna, Selena Gomez, Basshunter, www.techno4ever.fm si http://www.youtube.com/watch?v=6-TvAqv43p4

| Blacksaber a răspuns:

Alice Cooper...este favoritul meu chiar daca este destul de vechi ca stil tot imi placebig grin pur si simplu imi place cum canta si versurilewinking