| rock231girl a întrebat:

Care este cantaretul vostru sau trupa romaneasca preferata? Argumentati alegerea happy

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

OCS.
Se pricep, plus ca imi plac subiectele abordate de ei. Uite si prima piesa pe care am ascultat-o(si preferata mea de asemenea):http://youtu.be/QQ4V68oPHoI

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Holograf! Părerea mea este că acestă trupă a fost şi este cea mai perseverentă din România. Păcat că momentan sau suspendat toate concertele datorită operaţiei lui Dan!

| CautNume a răspuns:

Vama si Trooper, pentru ca imi plac si cred ca-s printre cele mai bune formatii din Romania.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
holograf..versuri minunate, si voci pe masura, iar cantecele nu sunt scoase ca pe banda rulanta doar de amorul artei...
O seara frumoasa sa aihappy

| FadetoBlack a răspuns:

Trooper pentru că pur şi simplu îmi place happy
Şi nici Negură Bunget nu se exclude happy

| JustMusic a răspuns:

Akcent, imi plac de cand eram mica si muzca lor ma linisteste.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Trooper.
Imi place albumul : Poemele Valahiei

| Vans a răspuns:

Truda.Îmi plac părerile lor, muzica lor şi ei.

| KristalPop a răspuns:

Negură Bunget, fiindcă i-am cunoscut personal şi sunt nişte tipi grozavi, mai ales Inia... este o fată foarte deşteaptă şi citită. Apreciez foarte mult acestă trupă. Merită mult mai mult.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Bucovina.
Nici Trooper nu e de lepădat. Sau Cargo. thinking

| Ƨirenia a răspuns:

Trooper
Cargo
IPR ( Implant pentru refuz)

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Inna,este frumoasa, canta bine!
Al tau/ a ta?

| rock231girl explică:

Mie mi-a placut foarte mult Iris.Dar Cristi Minculescu a plecat in Germania iar cel care il inlocuieste nu imi place.

| PacmanX2 a răspuns:

Fuego. E minunat si are o voce splendida! xD