| necrutatorul a întrebat:

Care este melodia preferata cantata de b. u. g. mafia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@JeSsYkA daca nu ai respect pentru aceasta formatie stai in banca ta si nu raspunde aiurea.

18 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Noapte buna Bucuresti.;) http://www.youtube.com/watch?v=apS5JhS5EfU

| JeSa a răspuns:

Tudor nu fac, ci am glumit, eh scuze. ce intrebare a putut sa puna userul, alta mai stupida de asta nu a stiut? Poftim cu BUG MAFIA mel. http://www.youtube.com/......ttp?/watch
;)Jess

| JeSa a răspuns:

"... va bateti joc de numele B. U. G Mafia, sa va frec!" Tudor vb. frumos. Pa, pa!

| Flav a răspuns:

O lume nebuna, nebuna de tot. Al naibii de adevarat!

| AndutzaAndu a răspuns:

Baieti Buni, Viata noastra si ar mai fi...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poveste fără sfârşit.

| KidoSmart a răspuns:

Legat de b. u. g mafia am tot ce tine de ei discografie, tot incluzim camera plina de postere cu ei iar melodia preferata in anii ce-au trecut

| Doa'Do a răspuns:

Prietena ta e o tarfa.
Fete suspecte.

| Eu4EverX a răspuns:

N-ai fost acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poezie de strada, o stiu ca pe Tatal Nostruwinking
Ar mai fi si 1, 2 si 3 de 0 si mai ales Viata noastra. Le stiu toate melodiile, am si albume originale cu ei sunt si vor ramane locul 1 in sufletul meuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@JeSsYkA la tine: Ombladon ft Guess Who Noapte Buna Bucuresti Official Video... e B. U. G Mafia? nu face confuzie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ai grija de smenarul tau"
Cea mai tare melodie de la mafia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, toate imi plac tare. Cred ca aleg "Ridica-ma la cer".happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie mi se pare ca o kanta kel mai bine poveste si strazile! Imi plac mult de totttttt