| Georgii a întrebat:

Care este melodia preferataa? Si artistul preferat1 Dati`mi si niste melodii de alea artistului!;;( Fundaaa! >big grin

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Salut, trupa mea preferata este Breaking Benjamin
Melodia preferata: Breath
Alte melodii care imi plac:
Without You
Until the end
Unknown Soldier
Give Me A Sign
Dear Agony
Diary of Jane
Evil Angel
I will not bow
Crawl
Desi nu cred ca te intereseaza. Daca da, cauta pe google.
Bafta.

| dydy1 a răspuns:

Artistul meu preferat e Daone, ca gen hip-hop, are o voce super si melodiile geniale.
Daone ft karina-112, cauti a ma inlocui, cat de mult raneste dragostea
sau elektrolove, unbreakagle

| Diana_1691 a răspuns:

Momentan melodia mea preferata e Good life a celor de la One Republic.
Nu cred ca am un artist preferat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt mai multi. Taylor Swift, Jonas Brothers, etc.

Taylor Swift - You belong with me, Today was a fairytale, Mine.

Jonas Brothers - Your biggest fan, L. A Baby, Hey you, Invisible.

| Pyssaa a răspuns:

Celine Dion-titanic
Celine Dion-I'm alive
Celine Dion-It's All Coming Back To Me Now
Celine Dion-Because you loved me