| cosmin123_6346 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata si care gen de muzica? a mea este Three Days Grace-Riot si genul Rock.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

"Three WISHES" - The Pierces
http://www.youtube.com/watch?v=RyUkQWk29jY
Ascult mai multe genuri muzicale. Imi plac mai multe. Ar fi mai simplu sa-ti spun, ce nu ascult.;)

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@cosmin123, mersi pentru apreciere! Ma bucur, ca ti-a placut melodia. Numai bine!

| AvalohAlyn a răspuns:

Melodia mea preferata este You are not alone a regelui muzicii Michael Jackson.Imi place muzica pop dar si dance si house.Numai bine

| Laura a răspuns:

Genurile metal și folk și melodia preferată mi se schimbă din 5 în 5 minute.hee hee

| GabyEminem_7200 a răspuns:

Eu ascult rock si rap. Melodia preferata e Three Days Grace-I hate everything about you

| Ascendent a răspuns:

Rock-ul cu toate subgenurile lui
Melodia preferata: Breaking Benjamin - Breath

Rock On!
Ascendent

| JohannaStone a răspuns:

Melodia mea favorita este Slash & Fergie - Beautiful Dangeuros iar genul meu favorit de muzica este punk rock-ul.

| InoKo a răspuns:

Mie imi place rockul.Melodia mea preferata este Flyleaf-Sorow, daca iti place rockul vezi trupele astea:Red, Flyleaf, Paramore

| CookieDiamond a răspuns:

BorkenCyde -Freaxx. -Gen rock, scream. ceva de genu puppy dog eyes

| FaraNume_7993 a răspuns:

Delyno ft. Looloo - Private love
pa-pa