| Rapper a întrebat:

Care este trupa/cataretul vostru preferat si melodia preferata? Incerc sa aflu ce mai asculta lumeawinking

Răspuns Câştigător
| anonul a răspuns:

Trupa mea preferata este Parazitii, sunt fan de peste 6 ani, dar in acest moment melodia mea preferata este o melodie facuta de mine. Ps: nu o poti gasi pentru ca nu am lansat inca albumul. Dar daca ar fi sa aleg o piesa in afara de cele facute de mine...cred ca ar fi "Bag ****-n lume si v-o fac cadou" interpretata de B. U. G Mafiawinking

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai nou m-a cucerit aceasta piesa:
http://www.youtube.com/watch?v=zm_QHkXomLk.
Ascult piesele din diferite stiluri muzicale, in functie de starea mea de spirit. Am mai multi cantareti preferati (n-o sa-ti insir lista acum).

| Th3eo a răspuns:

Danny Fernandez - Private Dancer:X

| biiiabyby a răspuns:

Nightwish-While your lips are still red
Guess Who- Manifest
Nimeni Altu- Asa Raman

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Scar Symmetry.

| aylyn_2380 a răspuns:

Trupa mea preferata este the pretty reackless iar mlodia pref.make me wanna die.sau just tonight.:d...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantaretul preferat e Eminem, insa in ultima vreme am inceput sa'l ador pe T.I.Melodia preferata de la el e That's all she wrote feat. Eminem insa melodia preferata in general este K-Gula- Invata sa plangi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trupa Mea Este X japan Sunt fan Acum 1 an Imi plac Melodie Lor Gen Xclamation, X, kurenai, Stab Me in The back, JAde, i. v, Week End, celebration Joker, Si Slinet Jelousy. I look x japan

| gabitza78 a răspuns:

Hello! trupa mea preferata momentan e lady gaga- paparazzi

| justmedeea a răspuns:

Pai...Paramore,Eminem,Rihanna,Katy Parry, Justin Bieber si multe altele dar cam astia sunt trupele/cantaretii mei favoriti