| ToxiikGirl a întrebat:

Cui i place SS501?
Care este membrul vostru preferat?
Care este melodia preferata?

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Mie imi place SS501, iar membrul preferat, vesnicul Kim HyunJoong. ♥ Am aflat de aceasta trupa datorita lui, l-am vazut jucand in cateva drame, m-a impresionat peste masura si am ajuns sa ma indragostesc nebuneste de perfectiunea lui! Dupa, am inceput sa caut informatii despre el si spre fericirea mea am aflat ca e membru al unei formatii, anume SS501. De atunci, sunt in capul meu mai mereu si melodiile lor imi cutreiere mintea in fiecare zi.
Melodii preferate: Love Like This (prima melodie pe care am ascultat-o de la ei si pana si acum mi se pare la fel de minunata), Love Ya, A Song Calling For You (ador lookul lui KHJ in videoclipul asta; x), Deja Vu, Fighter. Si imi mai plac enorm: "Kim HyunJoong - Lucky Guy" si "Kim Kyu Jong - Yesterday". ^^

| ToxiikGirl explică (pentru xxdrgn):

Si mie mi s-a intamplat la fel:X

3 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Imi place SS501 iar membru; meu preferat este Kim Hyung Jun:X

Iar una din melodiile mele preferate -Love Like This

| KimEunHee a răspuns:

Imi place foarte mult trupa SS501. Cred ca membrul preferat ar fi Kim Hyun Joong, desi imi plac foarte mult toti membrii. In momentul asta nu ma despart de albumul SOLO al lui Heo Young Saeng. happy Melodiile preferate ale trupei ar fi Because I'm Stupid, Deja Vu, Love Ya, Love Like This, Want It, Unlock, Let Me Be The One, U R Man, cam toate... Inclusiv melodiile solo ale membrilor, mai ales ale lui Kim Hyun Joong si Heo Young Saeng. Imi place la nebunie melodia Yesterday a lui Kim Kyu Jong si Girl de Kim Hyung Joon. SS501 e trupa mea preferata din totdeauna. Desi nu am un top exact cu artistii kpop preferati pentru ca majoritatea imi plac foarte mult. I love kpop and kdramas! Dar tie ce melodii si membrii din SS501 iti plac? happy