| dongyi_7706 a întrebat:

Care este trupa voastra coreeana preferata?tongue
si ce melodii preferati(tot coreenelaughing

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

SS501
pai am multe preferate de la ei Kim Hyun Joong-One more time:X:X
Love ya,Because i'm stupid:X,Let me be the one,You're my heaven,Deja vu, Wasteland, Play
dar si BoA-Eat you up
SNSD-Gee
SNSD-Oh
BoA-Hurricane Venus
SNSD & 2PM-Cabi Song
Suju-Bonamana
Ahily-Lucky
GnA.-Kiss me si lista ar mai putea continua mult si bine

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

DBSK.Melodia preferata e Doushite de la ei.

| 인스피릿 a răspuns:

Trupa preferata: DBSK5
Din moment ce am o gramada de melodii preferate si mi le schimb de la zi la zi, melodiile preferate de astazi sunt: SuJu - One Fine Spring Day, DBSK - Darkness Eyes, SHINee - Obsession, 2NE1 - I Don't Care, FT Island - I Hope, CN Blue - Y, Why, - ZE:A - Here I Am, F.cuz - Midnight Sun, Block B - Freeze, f(x) - Danger, MBLAQ - Oh Yeah, BEAST - Say No, SNSD - Mr. Taxi, 2PM - Again and Again, Brown Eyed Girls - Abracadabra, U-Kiss - 0330, KARA - Mister, Rain - Rainism si Big Bang - Stupid Liar

| saku970 a răspuns:

BEAST...melodia beautiful