| MGirl a întrebat:

Care imi da si mie niste melodii noi(2011), NU MANELE! Funda >:.

Răspuns Câştigător
| TheToxicNightmare a răspuns:

Karmin Shiff & Da Brozz ft Kryz Santana - Bamba Loca
Karmin Shiff feat Juliana Pasini - Ole Olà (I am from Brazil)
Ti & Hard - 0 76 (Original Mix)
Fedde Le Grand & Patric La Funk - Autosave
Hard Rock Sofa & St. Brothers - Blow Up (Thomas Gold vs Axwell Remix)
Starkillers & Alex Kenji Feat. Nadia Ali - Pressure
Edward Maya feat Vika Jigulina - Desert Rain (Original Radio Edit)
DJ Sava & Raluk - I LIke The Trumpet (Deepside Deejays Remix)
Dj & Alberto Velarde feat. Monica Moss - Vicious Is An Attitude (Jerry Ropero & Falko Niestolik Mix)
Roller Sis - Number 1
David Guetta Ft. Rihanna -- Who's That Chick
Ellie Goulding - Starry Eyed (AN21 & Max Vangeli Remix)
Per QX, Max'C - Ever Before (Original Mix)
Jovanotti - Tutto l'amore che ho (Vincenzo Callea & Riccardo Piparo Rmx)
Simon De Jano - Kong Fusion
Jared Dietch Feat. Adrienne Mack-Davis - I Want To Fly (Original Mix)
Antoine Montana & Danyen - Operation Magic Carpet (Celina Lewis Remix)
Max Zotti - Starchild - Max Zotti & Dj Martin Mix
Swanky Tunes - Across The Light (Original Mix)
Avicii - Bom (David Garcia and High Spies Remix)
Dirty South & Mark Knight - Stopover (Brockman & Basti M Remix)
Laidback Luke feat. Jonathan Mendelsohn - Timebomb
David Tort & Norman Doray - Chase The Sun (Original Mix)
Dirty Impact Vs. Royal Xtc - Tom's Dinner (PH Electro)
Sper ca-s de ajuns big grin

2 răspunsuri:
| Angelo_5170 a răspuns:

Jennifer lopez feat. lil waine- i'm into you 09.05. 2011
jennifer lopez feat. pitbull-on the flor zz-04-2011