| ShobY007 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine sa fac un blog ca sa vina toata lumea sa il vizitez care ma ajuta plzz si daca vreti sa ma ajutati dati-mi idul vostru pe privat ca sa vb si pe mess si pe TPU Dau FunDa!

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Eu mi-am facut pe blogspot si vreau sa spun ca sunt foarte multumita.scrii pe google blogspot si de acolo te descurci

| oncioiuvlad96 a răspuns:

Poti folosi www.blogger.com. Ai multe optiuni de editare a blogului si dupa ce il faci pagina ta de profil este in romana. Eu zic ca te descurci, deoarece ai de urmarit niste pasi simpli. Multa bafta!