| gabydelafagaras a întrebat:

Care ma puteti ajuta cu un ID de messenger la cineva care se ocupa cu muzica adica sa ma ajute sa inregistrez cateva melodii care sa ma ajute sa ma lasez in muzica am voce dar nu am unde sa inregistrez daca se poate mai aproape de fagaras sau nu conteaza dar pe stil manele va rog lasati mesaj

1 răspuns:
| constantin617 a răspuns:

Dacă esti logat pe yutub intră pe placuța galbenă dr. sus upload video si incarcă ce ai tu mai bun de pe camera sau tel.