| AnonimulNr2564 a întrebat:

Care stie care e cea mai ascultata muzica 2010?

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Formularea, nu-i ok, acum ar posta orice cocalar, rocker, rapper, hip-hop, etc. Eu de pilda sunt cu trance si house, club music; si as putea spune ca ce-a mai ascultata melodie de anula asta e... fie Connect-R cu Chris Mayer- still, Liberty Parade Anthem- cu Dj Optik si..., ori Alex Velea cu hitul ce a spart topurile, sau Radio Killer- be free happy.; sunt multi, depinde categoria, specificata" nicaieri" de tine" happy,; adevarul doare,. stii?

5 răspunsuri:
| deia a răspuns:

Muzica housebig grin

Parerea mea.big grin

| beka a răspuns:

Cea mai ascultata muzicathinking muzica d club, piese cat mai noi si cat mai ritmatebig grin

| T30D0RA a răspuns:

Clubbin'

| Antisistem11 a răspuns:

Y love my lolipopppppppp maaaaaa

| Tudor_Vampi_1989 a răspuns:

Eu zic Rock \m/